Other languages

 

zandvoortfotos

 

Het Engelstalig magazine ‘The Sprout’ publiceerde destijds een foto van de lijkjes van Julie en Melissa, twee vermoorde kinderen uit de Dutroux-zaak. Op de foto kon men zien hoe deze kinderen mishandeld en gefolterd waren geweest.

De Belgische pers vond het ’schandalig’ dat een dergelijke foto werd gepubliceerd omdat zij verveeld zat met het feit dat zij in haar berichtgeving over de zaak Dutroux, steeds stelde dat de twee voornoemde kinderen ‘van de honger’ omkwamen.

De Belgische Justitie zorgde ervoor dat de nummers van het tijdschrift uit de rekken verdwenen en op het adres van de website van ‘The Sprout’ kon men vervolgens lezen: ‘You have reached this page because you requested a page from the site www.thesprout.net . This site has been temporarily disabled.’

Gezien Marc Dutroux videobeelden maakte van zijn verkrachtingen, kan men zich afvragen of de twee vermoorde kinderen niet gebruikt werden voor de zogenaamde snuff-movies waarop men kan zien hoe kinderen verkracht en gefolterd worden totdat zij tenslotte sterven.

Een Belgisch en een Europees parlementslid konden na de onthulling van de kinderpornozaak Zandvoort een soortgelijke videofilm ten huize van Marcel Vervloesem van de Werkgroep Morkhoven bekijken.
Op de videofilm zag men hoe een huilend vierjarig meisje door een crimineel die als geneesheer verkleed was, in het artsenkabinet verkracht werd terwijl een 12-jarig meisje verpleegster moest spelen en de nodige instrumenten op een schaaltje kwam brengen…

Het is geweten dat zulke video’s zeer duur (tot 30.000 Euro per stuk) verkocht worden en vooral hun weg vinden naar de pedocriminele netwerken en hun clienteel.

Volgens de Belgische autoriteiten behoorden ‘al die verhalen over kinderpornonetwerken en snuff-movies echter tot het rijk van de verbeelding’ en handelde Marc Dutroux als een éénzame pervert.

Terwijl het bestaan van pedocriminele netwerken door de Belgische autoriteiten nog steeds wordt ontkend, vroegen twee parlementsleden (Hubert Brouns en en Marc Verwilghen) in de plenaire vergadering van 6 november 1997 om meer uitleg aan de Belgische Justitieminister Stefaan De Clerck (CD&V, Vlaamse Chisten Democraten) omtrent het zogenaamde Temse-netwerk dat door de Werkgroep Morkhoven in 1990 werd ontdekt.

De Clerck antwoordde toen ondermeer: « Op basis van een brede waaier aan documentatie, ben ik tot de conclusie gekomen dat het onderzoek behoorlijk, volledig en met alle mogelijke middelen werd gevoerd. Daarenboven gebeurde dit met alle internationale autoriteiten en landen die met deze zaak in verband konden worden gebracht. Om terug te komen op de inleiding: ik citeer de eindparagraaf van de procureur-generaal:  » Ik hou eraan u hierbij mijn slotbedenking met betrekking tot de door de VZW Werkgroep Morkhoven in de mediabelangstelling gebrachte problematiek over te maken. Deze Vereniging blijft blijkbaar de gerechtelijke en politieke instanties overstelpen met klachten en met de meest fantasierijke verhalen, teneinde het parket, het onderzoek en de rechtbank in een slecht daglicht te stellen; getuige daarvan hun talloze protestbrieven u reeds wel bekend. De VZW Morkhoven maakt daarbij handig gebruik van het feit dat de problematiek inzake pedofilie thans zeer gevoelig ligt bij de publieke opinie, zich daarbij opwerpend als een witte ridder die de strijd aanbindt tegen dergelijke praktijken. In werkelijkheid hebben enkele leden van de Vereniging een kwalijke reputatie en een bedenkelijke moraliteit. Nu stellen zij alles in het werk, teneinde zelf hun veroordeling te ontsnappen’. Justitieminister De Clerck: « ik neem deze woorden tot de mijne. Dergelijke methodes worden, mijns inziens, ook in België toegepast. Als duidelijk blijkt dat misbruik wordt gemaakt van de lichtgelovigheid, meer nog van de publieke, ja zelfs van de politieke opinie om eigen belangen na te streven, moeten we daaraan paal en perk durven stellen. »

Volksvertegenwoordiger Hubert Brouns (CD&V) die de video ten huize van Marcel Vervloesem gezien had, antwoordde hierop zonder een oog te verpinken: « Ik dank de minister voor zijn uitvoerig antwoord. Hij toont zeer gedetailleerd aan dat het onderzoek wel degelijk goed werd gevoerd. De fundamentele klacht van de VZW Morkhoven vervalt. Het is goed dat de minister inspanningen doet om deze mensen te overtuigen van hun ongelijk zodat ze hun acties stopzetten. »

Marc Verwilghen (Vlaamse Liberalen) die Voorzitter van de Commissie Dutroux en nadien Justitieminister werd, interpelleerde De Clerck met de volgende woorden: ‘Er is door de Werkgroep Morkhoven een lijst gevonden waarop de namen voorkomen van een aantal Belgen die geïnteresseerd zijn in de afname van dit soort video’s. Werd ook dat onderzoek gevoerd ? Als men een pedofilienetwerk wil ontmaskeren, dan moet ook dat worden onderzocht. Is deze lijst uitgespit en geeft zij aanleiding tot het besluit of er al dan niet een pedofilienetwerk bestaat ? Laat er trouwens geen twijfel over bestaan: Ook ons land kent pedofilienetwerken. Zoveel is intussen duidelijk. Daarop kreeg ik graag nog een antwoord.’

‘ De Clerck: ‘Op basis van die lijst heeft men het netwerk onderzocht. Het onderzoek werd zowel in België en Nederland als Lissabon gevoerd. De documenten werden niet afgeschermd’…

In werkelijkheid werd de hele kinderpornozaak Zandvoort, zoals ook met de zaak Dutroux gebeurde, in de doofpot gestopt.

De volgens het rapport van de federale politie 88.539 foto’s van de kinderen in de kinderpornozaak Zandvoort, werden niet onderzocht wegens ‘te oud’ en ‘enkel kinderen van vreemde afkomst’. De gefolterde en misbruikte kinderen (waaronder zelfs baby’s) werden dus nooit geidentificeerd.
De kinderpornoproducenten uit de zaak Zandvoort en de kinderfolteraars en misbruikers werden nooit opgespoord en vervolgd door de Belgische justitie.

Terwijl de Belgische parlementsleden, ministers enz. aannamen dat er kinderpornonetwerken bestonden (de hoofdfiguur van het netwerk Temse werd uiteindelijk aangehouden en veroordeeld), wordt er tot de dag van heden echter nog altijd een discussie gevoerd over het bestaan van pedocriminele netwerken in België omdat die aan de Belgische grens plotseling blijken op te houden met te bestaan.

Tags: ,

(Normaal gezien had dit artikel op de blog 'Doofpot Justitie' moeten gepubliceerd worden maar die werd enkele weken geleden, tesamen met het hele internet-archief van de vzw Werkgroep Morkhoven sinds 2005, door Skynet gesloten)


02-truth-freedom

Voir les 0 commentaires - Ecrire un commentaire - Recommander

Provocaties van pedocriminelen

Mardi, octobre 20, 2009
By Morkhoven

Marcelterrras 

 

 

We raden iederéén aan om een kijkje te gaan nemen op
http://www.opinieleiders.nl/wordpress/?p=1062

Daar staat namelijk een interessant bericht waarover we op de skynetblogs niets kunnen zeggen omdat het niet duidelijk is wat men daar onder ‘persoonlijke aanvallen en laster’ en een ‘verdediging tegen persoonlijke aanvallen en laster’ moet verstaan. 


Op de pagina
http://www.opinieleiders.nl/wordpress/?p=1268&cpage=1#comment-2644 van de voornoemde site lezen we een berichtje van een zekere Arnold Kuijk over een aangifte van stopkinderenseks tegen de genaamde Liroy van Hoewijk die de hoofdredacteur van Stop Kindersex een ‘veroordeelde pedofiel’ noemde.


De vzw Werkgroep Morkhoven is ervan overtuigd dat pedocriminelen en pedofielenverenigingen steeds meer en meer naar dit soort beschuldigingen grijpen om personen en verenigingen die tegen kindermisbruik strijden, het zwijgen op te leggen. 


De provocerende lastercampagnes via het Internet zijn puur bedoeld om strafbare feiten of reacties uit te lokken waardoor weblogs en websites kunnen gesloten worden.

Meer info op:
De leugens van Leroy Van H.


Jan Boeykens, Voorzitter vzw Werkgroep Morkhoven

———————————————————————– 

02-truth-freedom

 

- Sluiting skynetblogs Werkgroep Morkhoven
- Kinderpornonetwerk Zandvoort
- Justitie Turnhout
- Open Brief Procureur-Generaal
- Zoé Genot cd-roms Zandvoort
- Droit Fondamental – (French, English, Italian)
- Website Morkhoven (English, French, Italian, Dutch)
- Video ‘Marcel Vervloesem, hymne de la Résistance’
- Vervloesem maart 1998 deel1
- Vervloesem maart 1998 deel2
- Vervloesem maart 1998 deel3
- Vervloesem maart 1998 deel4
- Vervloesem maart 1998 deel5
- Vervloesem Marcel september 1998 deel1 Faits Divers RTBF
- Lippens en de X-dossiers : een totaal Taboe in de berichtgeving in de belgische media
- BBC2 REGINA LOUF 1


Foto: Morkhoven-activist Marcel Vervloesem op zijn terrasje voordat hij in de gevangenis werd opgesloten en uit zijn huis werd geschopt.

 

Tags: , , , , ,

Voir les 0 commentaires - Ecrire un commentaire - Recommander


Kinderporno: Nederlandse justitie laat foute informatie verspreiden

Zondag, 18 oktober 2009
By Jan Boeykens

ballin.hb

 

Brussel, 18.10.2009

Beste X,

Betreft: eJure – foute informatie inzake kinderpornozaak Zandvoort en vzw Werkgroep Morkhoven

 

Ik zie dat je hebt geschreven dat Marcel door het hof van beroep te Antwerpen werd vrijgesproken van de beschuldiging van het ‘bezit van kinderporno’. Dat klopt.

Met het ‘bezit van kinderporno’ werd inderdaad het kinderpornomateriaal van de kinderpornozaak Zandvoort bedoeld dat Marcel, in opdracht van de Werkgroep Morkhoven, voor onderzoek aan de justitie van Turnhout en procureur Bourlet (zaak Dutroux) heeft overgemaakt.
Procureur Bourlet werd echter verplicht om het materiaal aan Turnhout af te geven alwaar het proces inzake de beschuldigingen uit 1998 omtrent ’sexueel misbruik’, tegen Marcel liep.
Turnhout gebruikte het kinderpornomateriaal metéén om Marcel ook nog eens voor het ‘bezit van kinderporno’ te kunnen vervolgen zonder dat zij het materiaal onderzocht.

Ik zie ook dat je de ‘nieuwe link’ naar de site van de vzw Werkgroep Morkhoven (van reeds een jaar oud) in je reactie hebt opgegeven en ik vraag mij af waarom eJure, ook op dit gebied haar foute gegevens niet verandert.

Ik heb eJure een jaar geleden reeds gewezen op het feit dat zij foute informatie doorgeeft maar ik ontving geen antwoord en eJure lijkt de foute informatie moedwillig te laten staan.
Dat zegt wel iets over de manier waarop zij haar bezoekers voorlicht en haar dossier ‘kinderporno’ opvolgt en actualiseert.

Zoals ik eJure heb geschreven, is ook haar bewering dat ‘leden van de werkgroep zelf werden beschuldigd van het verzamelen van kinderporno en sexueel misbruik’, volledig fout.
Er werd maar één lid van de vzw Werkgroep Morkhoven van ’sexueel misbruik’ en het ‘bezit van kinderporno’ beschuldigd en dat is Marcel.
Hij werd op twijfelachtige gronden veroordeeld.
Zo vond men de bamboestokjes die men in 2005 ten zijnen huize vond, een voldoende bewijs van ‘folteringen en verkrachtingen’ van drie minderjarigen.
Met de medische rapporten waarin stond dat hij door zijn operaties en suikerziekte niet eens in staat was om iemand te verkrachten, werd geen rekening gehouden. De rechter van het hof van beroep van Antwerpen stelde zelfs geen tegenexpert aan.
Vlak voor zijn veroordeling door het hof van beroep te Antwerpen, erkende de Hoge Raad voor de Justitie dat de ontlastende stukken uit het strafdossier van Marcel en 7 te onderzoeken kinderporno-cdroms uit de kinderpornozaak Zandvoort op de gerechtshoven te Turnhout en Antwerpen, inderdaad verdwenen waren.
Er loopt momenteel nog een procedure voor het Hof van de Rechten van de Mens in Marcel’s zaak alhoewel niet gezegd is dat hij nog zal leven tegen dat de zaak voorkomt.

Ik vind het vreemd dat eJure zegt dat de Werkgroep Morkhoven ‘nog actief is via het Internet’ en daarbij toch een foute link laat staan terwijl zij hiervan werd ingelicht. Het is alsof men wil voorkomen dat de bezoekers zich degelijk informeren.

eJure spreekt over de ‘zogenaamde’ kinderpornozaak Zandvoort maar er zijn voldoende documenten en krantenartikels waaruit blijkt dat deze zaak bestaat.
Zelfs de Belgische federale politie spreekt in haar rapport over 89.539 foto’s van kinderen ‘waarvan 75% duidelijk misbruikt werden’. Men moet dus niet voorwenden dat het slechts om ‘enkele honderden fotootjes van een éénzame kinderpornoverzamelaar’ (die intussen vermoord werd), gaat.

Al deze gegevens werden aan eJure doorgegeven.

Gezien eJure de foute informatie laat staan, heb ik de Nederlandse Minister van Justitie, de heer Hirsch Ballin, aangeschreven die mij, tot nogtoe, niet antwoordde.
Ik ga ook de Nederlandse kamerleden aanschrijven omdat eJure destijds op initiatief van de Minister van Justitie en de Tweede Kamer werd opgericht.

Gezien mijn reacties op het bericht van eJure om één of andere onbekende reden geblokkeerd werden (dat zal misschien met mijn geblokkeerd IP-nummer op de computer van eJure te maken hebben), verzoek ik je om mijn reactie in mijn naam op de site van eJure te publiceren.

Kan ik daarop rekenen ?

Een kopie van mijn schrijven zend ik naar de Nederlandse Minister van Justitie en de Nederlandse kamerleden.

Jan

Jan Boeykens
Voorzitter vzw Werkgroep Morkhoven
werkgroepmorkhoven@gmail.com

vzw Werkgroep Morkhoven
Erkenningsnr. 443.439.55
Faiderstraat 10
1060 Sint-Gillis
België

http://morkhoven.org/wordpress/
http://werkgroep-morkhoven.skynetblogs.be/


Op de pagina http://www.ejure.nl/exturls/dossier_id=/id=285/show.html van eJure staat het volgende:

Laatste wijziging: 01/08/2004
Bron: Werkgroep Morkhoven
Rechtsgebied: NL, B
Dossier(s): Kinderporno

WERKGROEP MORKHOVEN: Ga naar: Website werkgroep Morkhoven

TOOLS: Ga naar: Website werkgroep Morkhoven

‘De in 1989 opgerichtte werkgroep Morkhoven bracht in 1998 de zogenaamde Zandvoortse kinderporno zaak aan het licht. In de loop van deze zaak werden leden van de werkgroep zelf beschuldigd van het verzamelen van kinderporno en sexueel misbruik. Er is dan ook veel kritiek op hun werkwijze. Nog steeds leden van deze werkgroep actie, onder meer via hun website’.

———————————————————–

Als men de door eJure opgegeven link aanklikt komt men op:

http://spaces.live.com/editorial/en-us/render/msngroupsclosure.htm

MSN Home |My MSN

Groepen

De service MSN Groepen is gesloten
Zoals we voor het eerst aangekondigd op 23 oktober 2008, de service MSN Groepen is gesloten.

Als u graag een nieuwe groep te maken, hebben we een partnership met Multiply – Een online groep en het delen van media service die is toegesneden op de behoeften van grotere groepen. Wilt u om een kleine groep van minder dan 1000 leden, bezoek Windows Live Groups.

Voor meer informatie over de afsluiting van MSN Groepen, kunt u toegang tot een van de volgende lokale blogs:

US| Deutschland| UK| España| Mexico| Frankrijk| Italia| 日本 | Nederland| Brasil

———————————————————–

Uit voorgaande gegevens blijkt dat:

1) De MSN-nieuwsgroep van de vzw Werkgroep Morkhoven waarnaar eJure verwijst, sinds 23 oktober 2008 gesloten is zonder dat eJure dit gegeven wenst te wijzigen.
2) eJure haar gegevens over de vzw Werkgroep Morkhoven, niettegenstaande de herhaalde verzoeken, sinds 1.8.2004 (dat is dus al meer dan 5 jaar) niet meer heeft aangepast.
3) eJure de Werkgroep Morkhoven als ‘bron’ aanwijst voor haar gegevens, wat onjuist is.

—————–

Op http://www.ejure.nl/, de homepage van eJure, staat dat eJure:
1) praktisch-juridische informatie over internet wil verzamelen
2) nieuws en actualiteiten wil aanbieden
3) gebruikers in staat wil stellen om zelf kennis en commentaar te publiceren
4) kennis in context aan wil bieden (dossiers)

De vzw Werkgroep Morkhoven stelt vast dat, in het geval van de informatie over de vzw Werkgroep Morkhoven, aan geen van deze vooropgezette doelstellingen werd voldaan.

—————–

Op dezelfde homepage staat:
‘eJure-bezoekers zoeken vooral naar informatie over Kinderporno’

De eJure-bezoekers blijken inzake  kinderporno (kinderpornozaak Zandvoort, vzw Werkgroep Morkhoven) verkeerd te worden ingelicht.

—————–

De homepage van eJure vermeldt tenslotte dat ‘de eJure-internetportal een onafhankelijk praktisch-juridisch publiek informatiepunt en platform voor beleidsontwikkeling is en speciaal voor dit doel door de Tweede Kamer en de Minister van Justitie bij de behandeling van een kabinetsnota over kwaliteitswetgeving voor de informatiesamenleving, werd opgericht.’

Men kan eJure dus vergelijken met het Belgische Centrum voor Verdwenen en Sexueel Misbruikte Kinderen ‘Child Focus’ dat als ‘onafhankelijke vereniging’ een instrument en spreekbuis is van de overheid (politie en justitie).

Vandaar dat de vzw Werkgroep Morkhoven besloten heeft om de Nederlandse justitieminister en Nederlandse kamerleden omtrent de foute en misleidende informatie van hun gezamelijk geesteskind aan te schrijven.


Verzonden aan: X
A PEARSON , Agnes Kant , avliegenthart.sp, « edward.asscher » , a.broekers.law.leidenuniv, ad, anne-wil.duthler, Nieuwenhuizen B. , Britta.bohler.eerstekamer, Commissie Justitie Nederlandse Tweede Kamer, c.haubrichgooskens.eerstekamer, e.schuurman.eerstekamer, emmanuelle.schouten.progresslaw, e.anker.tweedekamer, f.lagerwerfvergunst.eerstekamer, f.leijnse.eerstekamer, fjm.werner, g.j.degraaf.eerstekamer, griffier.eerstekamer, g.devries-leggedoor, g.h.terpstra, gerard.schouw, gbiermans,

Voir les 0 commentaires - Ecrire un commentaire - Recommander
kaart.ispa_map_2Wie door Skynet en haar vrienden wordt gecensureerd, hoeft niet te wanhopen.

Binnenkort vindt men op de Vlaamse schermen, de Blogoloog, een zoekmachine die meer dan 30.000 Vlaamse weblogs volgt en elk kwartier wordt bijgewerkt.
Zoeken kan door losse woorden in te geven om te zoeken naar blogberichten die deze woorden bevatten. Woorden tussen dubbele aanhalingstekens zetten levert enkel resultaten op waar de woorden in exact die volgorde en na elkaar voorkomen.

Men kan zoeken op trefwoorden, wie er linkt naar waar, zoals op Google Blog search en Technorati.

De blogoloog is een creatie van Maarten Schenk.

Maarten Schenk werkte jarenlang voor skynet alwaar hij de skynetblogs uit de grond stampte.

Hij behoort tot hetzelfde wereldje als de Gentse blogspecialist Michel Vuylsteke ().

Michel Vuijlsteke is de man die de vzw Werkgroep Morkhoven tot het uiterste provoceerde nadat de Werkgroep kritiek leverde op een artikel van zijn vriendin en medewerkster Els Van Eeckhaut (Gent.blogt) waarin zij de verwijdering van 'dubieuze blogs' , zoals de skynetblog van de vzw Werkgroep Morkhoven, uit de rankings en de Top 100 van de 'meest invloedrijke vlaamse blogs' van het Internetbedrijfje Metatale eiste.

Els Van Eeckhaut, dochter van de gerenomeerde Gentste strafpleiter Piet van Eeckhaut, verwees in haar artikel van 21 december 2007 ondermeer naar de 'kindermisbruiker' Marcel Vervloesem van de vzw Werkgroep Morkhoven terwijl het proces tegen Vervloesem nog lopende was en hij in 2008 nog voor het hof van beroep te Antwerpen moest verschijnen.

Toen de vzw Werkgroep Morkhoven op de provocaties en lasterpraktijken van Vuijlsteke reageerde, stapte deze metéén met een klacht naar Skynet waardoor hij wist te bekomen dat Skynet drie blogs van de vzw Werkgroep Morkhoven zonder enige vraag of  verwittiging sloot.   Zij stuurde wel een mededeling maar zond dit naar een emailadres dat sinds 2003 niet meer bestaat zodat zij het bericht terugkreeg. Men kwam blljkbaar niet op het idee om zijn emailbericht naar werkgroepmorkhoven@gmail.com te sturen, dat is het emailadres van de vzw Werkgroep Morkhoven dat zich in haar klachtendossier bevindt.

 -------------------------

Enkele dagen geleden eiste Michel Vuijlsteke dat de foto die we van hem publiceerden, zou worden verwijderd. Volgens Vuijlsteke betrof het hier een foto die 'hij zelf had gemaakt' en 'overtraden we de auteurswet'.
De foto haalden we echter van de nieuwsblog Nieuws.be die geen enkel bezwaar aantekende.

We brachten enkele creatieve wijzigingen aan in de foto maar dat was volgens Vuijlsteke niet voldoende.

Om verdere discussies te vermijden, besloten we om de foto vandaag (13.10.2009) te verwijderen.
Dat ging niet zonder problemen.
Om dat te doen moesten we onze computer namelijk tot driemaal toe heropstarten.
Bij iedere wijziging blokkeerde (zoals we intussen wel gewoon zijn omdat België het land is van de absolute persvrijheid) ons programma.
Blogspecialisten die voor justitie werken, hebben in België blijkbaar niets anders te doen dan politici te schaduwen en 'gevaarlijke' bloggers te criminaliseren.

De verwijdering van de foto roept wel enige vragen op.

Als een foto, zonder dat er vermelding wordt gemaakt van enig copyright op een Internet-nieuwssite wordt gepubliceerd, is die dan nog 'eigendom' van de onbekende maker ervan of behoort zij tot het publieke domein ?

Waarom mag een foto door de mensen die de erop afgebeelde persoon gunstig gezind zijn voor allerlei doeleinden gebruikt worden en door andere mensen dan weer niet ?
Wat zegt de wetgeving hierover ? De drie skynetblogs van de Werkgroep Morkhoven die na een simpele klacht van Vuijlsteke door Skynet werden gesloten, betroffen waarschijnlijk ook een fotootje van hem dat op zijn blog en op alle blogforums waarop hij discusieert, weer te vinden is...

Voir les 1 commentaires - Ecrire un commentaire - Recommander

DeClerck.art_80871

Chris Hölsken denkt dat de Belgische Justitie met haar boegbeeld justitieminister Stefaan De Clerck, zijn blog(s) enkel willen blokkeren omdat er ‘adressen en woonplaatsen van pedofielen’ op zouden staan (wat in een aantal gevallen zelfs niet eens het geval is).   De Werkgroep Morkhoven is echter een andere mening toegedaan en gunt de Nederlandse burger een kijkje achter de schermen van het Belgische justitieapparaat.

——————————————————————————————

Omdat de Internetproblemen en andere problemen bleven aanhouden, schreef de Werkgroep Morkhoven op 11.9.2009 nogmaals een Open Brief aan Justitieminister De Clerck.  De brief werd ook op de skynetblog ‘Doofpot Justitie’ gepubliceerd die door Skynet, zonder enige mededeling, tesamen met twee andere blogs, werd gesloten.
Er kwam geen antwoord op de brief aan De Clerck en het dossier van Morkhoven-aktievoerder Marcel Vervloesem wordt door de Psycho Sociale Dienst (PSD) van de gevangenis te Turnhout en door het centrale bureau van de PSD van het ministerie van justitie te Brussel, nog altijd geblokkeerd.
Men haalt nu aan dat professor Cosyns wiens team bereid is om Marcel Vervloesem ‘ambulant te behandelen’ al enkele maanden ‘op verlof’ is.  Het betreft hier waarschijnlijk een groepsverlof waarvoor de PSD-medewerkers van de gevangenis van Turnhout ingeschreven waren.


Doorgestuurd bericht ———-


Van: Jan Boeykens
Datum: 11 september 2009 16:50
Onderwerp: Re: Internetproblemen
Aan: stefaan.de.clerck.be, stefaan.declerck@just.fgov.be
Cc: « Deloof, Els » <els.deloof@just.fgov.be>, fbrepoelseuroparl.eu.int, fractie.cdenv@vlaamsparlement.be, fatma.pehlivan2.be, g.j.degraafeerstekamer.nl, Ilse Van de Wielecchrbelgie, hofvanberoep.gent@just.fgov.be, hoofdredactiedemorgen, Commissie Justitietweedekamer.nl, josy.dubie@ecolo.be, janlauriereerstekamer.nl, Raf Jespersprogresslaw., redactieparool., redactiebelga.be, redactie@trouw.nl, redactievolkskrant.nl, Redactie van stopkindersex, redactiend.nl, redactie.dngpersgroep, RUSSO Carine, radionieuwsnos, Sarah Beweging, joris boeykens, cawdepoort.be, vanessa.buryjust.fgov., bert.boeykens, droitfondamental.eu, Roelie Post, paulwille.be, paulpeterssp.nl, pascal.sertynstandaard.be


Minister van Justitie Stefaan De Clerck
Waterloolaan 115

1000 Brussel


Geachte Heer Minister,


De Internetproblemen die we ondervinden, gaan toevallig ook tesamen met de blijvende blokkering van het dossier van ons verenigingslid Marcel Vervloesem door uw psycho-sociale diensten.

Ik schrijf U (en uw kabinetsmedewerkers) al maandenlang zonder resultaat aan over de blokkering van dit dossier waardoor de aanvragen tot penitentiair verlof en ambulante behandeling van de heer Vervloesem steeds negatief geadviseerd worden.

U wenste mij echter niet te antwoorden en laat al maandenlang het blokkeren van de heer Vervloesem’s dossier toe terwijl de psycho-sociale diensten (PSD’s) werden opgericht om de gedetineerden inzake hun reintegratie in de samenleving juist te helpen en te begeleiden.

Zoals ik U gisteren schreef, wordt met name het chirurgisch dossier van de heer Vervloesem achtergehouden en bevindt dit dossier zich nog altijd op het Medisch Centrum van de gevangenis te Brugge.   Dokter Van Mol, directeur-generaal van uw Penitentiaire Gezondheidsdienst, is daar verantwoordelijk voor.

Voorts zou ik een antwoord willen op mijn vraag waarom U de kinderpornozaak Zandvoort en de door de Hoge Raad voor de Justitie erkende verdwijningen van de ontlastende stukken uit het strafdossier van de heer Vervloesem niet grondig laat onderzoeken.

Ik zou tevens van U willen weten waarom U de eveneens door de Hoge Raad voor de Justitie erkende verdwijning van de kinderporno-cd-roms van de kinderpornozaak Zandvoort op het hof van beroep te Antwerpen niet wil laten onderzoeken.

Tenslotte zijn er nog de 30 processen-verbaal van Victor Vervloesem, halfbroer-aanklager van de heer Vervloesem.  Daarin staan zedenfeiten met kinderen en minderjarigen vermeld waartegen U als justitieminister blijkbaar niet wenst op te laten treden.

Ik schreef U herhaalde malen over de uithuiszettingsprocedure van de heer Vervloesem door de Geelse Bouwmaatschappij die in 2005 door Victor Vervloesem, halfbroer-aanklager van de heer Vervloesem, werd ingezet op het moment dat de heer Vervloesem na een reeks nieuwe valse beschuldigingen in de gevangenis werd opgesloten.

Zoals ik U mededeelde, heb ik altijd geweten dat deze uithuiszettingsprocedure met daarbij de vraag om de website van de vzw Werkgroep Morkhoven van het Internet te verwijderen, bedoeld was om de heer Vervloesem van onze vereniging de mond te snoeren.

Enkele maanden geleden werd, zoals ik U geschreven heb, deze uithuiszettingsprocedure opnieuw opgestart.  Zij kwam op het moment dat de advocaat van de heer Vervloesem een aanvraag deed voor een vrijlating om gezondheidsredenen.

Gisteren vernam ik van de heer Vervloesem dat hij de Geelse Bouwmaatschappij om ongekende redenen 6.500 euro moet betalen.

De bedoeling is duidelijk: voorkomen dat de heer Vervloesem terug naar huis kan keren en hem en zijn familie zodanig financieel ruineren dat ook andere mogelijkheden uitgesloten zijn.

Het kan zijn dat U mijn brieven in de prullenmand gooit en dat uw diensten onze publicaties zullen blijven trachten te voorkomen maar daarmee geeft U geen antwoord op de bovengestelde vragen.

Ik wens U het allerbeste met uw hervorming van de Justitie en uw streven naar een ‘rechtvaardige en menselijke justitie’ maar ik vrees dat U uw plannen niet zal kunnen realiseren als U op de ingeslagen weg verder gaat.


In afwachting van uw antwoord, teken ik,

Hoogachtend,

Jan Boeykens
Voorzitter vzw Werkgroep Morkhoven


vzw Werkgroep Morkhoven
nr. 443.439.55
Faiderstraat 10
1060 Sint-Gillis
Tel: 0032 (0)2 537 49 97
WerkgroepMorkhoven@gmail.com
postmaster@droitfondamental.eu

http://werkgroep-morkhoven.skynetblogs.be/
http://www.droitfondamental.eu/

Tags: , , , , , ,

Voir les 0 commentaires - Ecrire un commentaire - Recommander

Présentation

Catégories

Rechercher

Créer un blog sur over-blog.com - Contact - C.G.U. - Rémunération en droits d'auteur - Signaler un abus - Articles les plus commentés